Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mejlis/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Kartatayımman Keşirgenim Vakıt
Alem-i Medeniye
Haberler:

*
Selâm, Musafir. Lütfen kiriş yapıñız ya da aza oluñız. 2018 noyabr 15, 19:10:13

Qullanıcı adıñıznı, paroliñizni ve faal qalma müddetini kirsetiñiz

Saife: [1]
  BASTIR  
Yollağan Mevzu: Kartatayımman Keşirgenim Vakıt  ( 722 kere oqulğan)
Noğay Batir
Newbie
*

Beyanat sayısı: 6

Azalıq malümatı
« : 2018 yanvar 29, 00:07:35 »

Endi okuvğa ara berip tuvğan elimge kaytkanım arüv künlerdiñ sonşısı. Ertekün, İstanbulğa kaytacakman. Avılımğa bardım, bek yamgırlı edi; maşinadan şığıp bolmadık. Üyken Fırat suvdıñ anyak betindegi kişkey şarga bardık, äveldegi üylerge, cami em kliselerge karadım. Et aşadık, ötpek aşadık, asıl üyimde kalay süyinisli bolsam da sagınganım türli aştı tabdım, em aşkazanımğa tüsirdim. Endi, kartatayımnıñ kasında yatarman. Em muñ, em süyinis bar işimde. Üyge kaytcakman, köp vakıttır körmegenim anamdı, totayımnı,
Noğay Batir
Newbie
*

Azalıq malümatı
« Cevap #1 : 2018 yanvar 29, 00:26:54 »

Mınav mevzudu zamanında coq etip bolmadım. Cañlıslıkpan ciberdim, moderatorler cardam etse bek minnet etermen.
Noğay Batir
Newbie
*

Azalıq malümatı
« Cevap #2 : 2018 aprel 08, 18:13:29 »

Endi okuvğa ara berip tuvğan elimge kaytkanım arüv künlerdiñ sonşısı. Ertekün, İstanbulğa kaytacakman. Avılımğa bardım, bek yamgırlı edi; maşinadan şığıp bolmadık. Üyken Fırat suvdıñ anyak betindegi kişkey şarga bardık, äveldegi üylerge, cami em kliselerge karadım. Et aşadık, ötpek aşadık, asıl üyimde kalay süyinisli bolsam da sagınganım türli aştı tabdım, em aşkazanımğa tüsirdim. Endi, kartatayımnıñ kasında yatarman. Em muñ, em süyinis bar işgimde. Üyge kaytcakman, köp vakıttır körmegenim anamdı, totayımnı körcekmen. Lakin, kartatayımnan ayrıluv yürekke bek awır tüseyatır. Em men alısta turğanda ölip bolsa? Mağa atamnan kalğan kartatayım da coytsam, baska kim kaldı?

...Sonğısı kelecek

Saife: [1]
  BASTIR  

Barmağa istegen yeriñiz:  

MySQL ile küçlendirildi PHP ile küçlendirildi Powered by SMF 1.1.8 | SMF © 2006, Simple Machines LLC

XHTML 1.0 keçerli! CSS keçerli! Dilber MC Theme by HarzeM